Selçuklu Demir Cıvata & Hırdavat ×
© 2022 Selçuklu Demir Cıvata & Hırdavat
Alt Başlıklar

Firmamız Üretim, satış, pazarlama alanlarında çeyrek asırlık tecrübe ve birikimimizle ismini almış olduğumuz köklü medeniyetin kadim başkenti Konya'da kuruldu.

Yenilikçi bir yapı sergileyen firmamız, on binlerce ürünün yer aldığı geniş ürün portföyü, kaliteli ve nitelikli ürün tedariği, ülkemizin önde gelen firmalarının bayiliği, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sağlamış olduğu özel ürün ve üretim seçeneklerinin yansıra müşterilerimize zamanında ve mükemmel hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz birebir iletişim ve almış olduğumuz geri dönüşler doğrultusunda beklenti ve ihtiyaçlara göre hızlı ve özel çözümler üretebilen bir yapıya sahibiz.

Toplu satışlar dışında, 1000 M2 alanda perakende müşterilerine de hizmet vermekteyiz.

Hizmet alanlarımız;

Civata, Somun, Bağlantı Elemanları, Hırdavat gibi ana başlıklarda on binlerce ürün çeşidi ile tüm ülkemizin her bir köşesine nitelikli hizmet sunmaktayız.

Ürün portföyümüz;

Ülkemizde ve Dünyada kabul gören kalite belgelerine sahip, uluslararası standartlar, kaliteli malzeme ve teknolojik üretim teknikleri ile üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır.

Kalite Politikamız;

Ürün portföyümüz ülkemizde ve Dünyada kabul gören kalite belgelerine sahip, uluslararası standartlar, kaliteli malzeme ve teknolojik üretim teknikleri ile üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır.